м. Рівне вул. Кн. Ольги 8, офіс №13
м. Острог, пр. Незалежності 20А, офіс №13 (2 поверх)
м. Луцьк, вул. Івана Франка, 46, офіс №13
м. Кременець, вул. Бориса Харчука, 2а, ТЦ "Омета(3 пов)"

+38-098-4-693-693
+38-099-5-300-175
merezhyvo_mandriv@ukr.net

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Хочете зробити особливий подарунок?

Подаруйте чудові враження від подорожей!

Подарунковий сертифікат, це документ, який Ви можете придбати в нас, якщо потрібно подарувати дорогій людині гарну подорож Україною або за кордон та красиво це оформити.

Скільки коштує?

Сертифікати можна оформити у 2 варіантах: на певний тур або на визначену суму. Її розмір може залежати від того, який саме тур Ви хочете подарувати та для якої кількості осіб. Варто мати на увазі, що у вартість наших турів зазвичай не включено вхідні квитки та харчування. За бажанням їх можна також додати до ціни сертифікату.

На які тури можна використати?

Суму сертифікату можна повністю або частково використати на будь який тур, що є у нас в розкладі за умови наявності вільних місць на момент зголошення. Якщо Вам потрібно подарувати визначений тур, на певну дату і для конкретної кількості осіб, то Ви можете відразу його забронювати і разом з квитанцією про оплату та інфо-листом оформити подарунковий сертифікат. Також можливий варіант використання сертифікату для організації корпоративного (групового) туру під замовлення (якщо це дозволяє розмір його суми).

Як придбати?

Сертифікати можна оформити у наших офісах у місті Луцьк за адресою вул. Івана Франка 46,офіс №13 та м. Рівне за на вулиці Кн. Ольги 8, офіс №13, м. Острог Проспект Незалежності 20А, офіс №13 оплативши та отримавши сертифікат.