м. Рівне вул. Кн. Ольги 8, офіс №13
м. Острог, пр. Незалежності 20А, офіс №13 (2 поверх)
м. Луцьк, вул. Івана Франка, 46, офіс №13
м. Кременець, вул. Бориса Харчука, 2а, ТЦ "Омета(3 пов)"

+38-098-4-693-693
+38-099-5-300-175
merezhyvo_mandriv@ukr.net

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Отже, що взяти в автобусний тур, щоб провести його з максимальним комфортом?

«Правильний» одяг та аксесуари.
 1. Забудьте про сукні та каблуки-шпильки, вони вам не знадобляться. Найзручніше влітку - шорти і футболка з матеріалу, який не мнеться, а взимку - спортивний костюм.
 2.                         
 3. Навіть якщо ваша поїздка запланована на найспекотніші місяці, обов'язково візьміть в автобусний тур легку куртку або светр. Погода - дама мінлива, до того ж, в програму екскурсій може бути включено підняття в гори або спуск в підземелля, де без теплого одягу робити нічого.
 4.                         
 5. Взуття має бути легким і зручним, підійдуть кросівки, кеди, сандалі. Бажано взяти пару змінного взуття для піших походів і обов'язково - капці для автобуса та готелю.
 6.                         
 7. Дуже зручна річ в такій поїздці - автомобільна подушечка для шиї. Можна взяти компактну, надувну
 8.                         
 9. Обов'язково захопіть з собою в автобусний тур тонкий плед. Навряд чи ви змерзнете (в салоні тепло), але з ним вам буде комфортніше, згадається домашній затишок, і не виключено, що навіть зможете подрімати.
 10.                         
 11. Сонцезахисні окуляри знадобляться як під час екскурсій, так і в автобусі, допомагаючи «зменшити яскравість» світла під час денного сну. Деякі беруть для цього спеціальну маску для сну. Тоді чого вже там, кладіть в сумку і беруші.
 12.                         
 13. Парасолька, а краще дощовик. Негода не є причиною для скасування екскурсій, а слухати гіда під проливним дощем - ще те задоволення ...
 14.                         
 15. Зарядні пристрої та/або запасні акумулятори до ваших ґаджетів, а також до фото- та відеокамер, телефонів...;

Складіть всі речі у компактну валізу або сумку, які будуть знаходиться в багажнику, а з собою в салон автобуса візьміть невелику сумку або рюкзак, в якому будуть лише найнеобхідніші в дорозі речі. Поповнити запаси ви зможете під час ночівель в готелях, куди Ви будете забирати весь свій багаж.