м. Рівне вул. Кн. Ольги 8, офіс №13
м. Острог, пр. Незалежності 20А, офіс №13 (2 поверх)
м. Луцьк, вул. Івана Франка, 46, офіс №13
м. Кременець, вул. Бориса Харчука, 2а, ТЦ "Омета(3 пов)"

+38-098-4-693-693
+38-099-5-300-175
merezhyvo_mandriv@ukr.net

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Щоб заощадити Ваш час, замовлення наших турів здійснюється через сайт, телефоном та безпосередньо в офісі. Тому, практично немає значення, де ви перебуваєте – наші тури можна замовити всюди.
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в наших офісах за адресою: м. Рівне, вул. Кн.Ольги 8, Офіс №13 та у м. Луцьк, вул. Івана Франка, 46, офіс №13 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження. При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Так, можна але обов'язково внести перед цим передплату.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
Місця в автобусі бронюються згідно запису та ваших побажань. Чим раніше Ви забронюєтесь, тим більше варіантів міць для сидіння.